Decydując się na zakup podłogi do swojego domu,

pamiętaj o tym, że podłoga z drewna, jest jedyną, która daje możliwość cyklinowania. Profesjonalnie przeprowadzona renowacja, przywróci jej dawnej świetności, nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji.

W ramach naszych usług oferujemy renowację podłóg z drewna, zwaną popularnie cyklinowaniem.

Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb wymagających Klientów, dla których liczy się przede wszystkim jakość wykonania i piękny efekt końcowy.

Cyklinowanie przeprowadzone przez doświadczonego parkieciarza, pracującego na wysokiej klasy maszynach, gwarantuje powrót parkietu do doskonałego wyglądu. Nasza firma mieszcząca się w Szczecinie i Mierzynie,od lat już zajmuje się podłogami. Nie tylko w zakresie ich montażu, ale również renowacji. Cyklinowanie i ponowne lakierowanie lub olejowanie Twojej podłogi nada jej nowego i świeżego wyglądu na kolejne długie lata.

Słuchając z uwagą naszych klientów, poznajemy ich oczekiwania co do wyglądu odświeżanej podłogi. Mając w ofercie handlowej cały wachlarz profesjonalnych produktów do lakierowania,olejowania czy barwienia podłóg z drewna, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej „wymyślnym” oczekiwaniom. Możemy spowodować aby Twoja podłoga wyglądała ”jak kiedyś” lub możemy nadać jej całkiem inny, nowy charakter.

elan
cykliniarka hummel
Trio
flip
maszyny_columbus
szlifierka-jednotarczowa-mambo-evo_f

Gdy zdecydujesz się na profesjonalne „bezpyłowe” cyklinowanie zapraszamy do nas. Zapamiętaj, że firma PODŁOGA w Szczecinie to najlepsza firma, która z należytą starannością zajmie się renowacją i konserwacją Twojej podłogi.