Decydując się na zakup podłogi do swojego domu,

pamiętaj o tym, że podłoga z drewna, jest jedyną, która daje możliwość cyklinowania. Profesjonalnie przeprowadzona renowacja, przywróci jej dawnej świetności, nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji.

W ramach naszych usług oferujemy renowację podłóg z drewna, zwaną popularnie cyklinowaniem.

Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb wymagających Klientów, dla których liczy się przede wszystkim jakość wykonania i piękny efekt końcowy.

Cyklinowanie przeprowadzone przez doświadczonego parkieciarza, pracującego na wysokiej klasy maszynach, gwarantuje powrót parkietu do doskonałego wyglądu. Nasza firma mieszcząca się w Szczecinie i Mierzynie,od lat już zajmuje się podłogami. Nie tylko w zakresie ich montażu, ale również renowacji. Cyklinowanie i ponowne lakierowanie lub olejowanie Twojej podłogi nada jej nowego i świeżego wyglądu na kolejne długie lata.

Słuchając z uwagą naszych klientów, poznajemy ich oczekiwania co do wyglądu odświeżanej podłogi. Mając w ofercie handlowej cały wachlarz profesjonalnych produktów do lakierowania,olejowania czy barwienia podłóg z drewna, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej „wymyślnym” oczekiwaniom. Możemy spowodować aby Twoja podłoga wyglądała ”jak kiedyś” lub możemy nadać jej całkiem inny, nowy charakter.

Gdy zdecydujesz się na profesjonalne „bezpyłowe” cyklinowanie zapraszamy do nas. Zapamiętaj, że firma PODŁOGA w Szczecinie to najlepsza firma, która z należytą starannością zajmie się renowacją i konserwacją Twojej podłogi.